Lajme

16 September 2019

Summer T – Sherret dhe sharjet nga familja, S4MM rindez sherrin me Feron (VIDEO)

Sherret mes VIP-ave janë të shpeshta por akoma më të shpeshta dhe të ashpra janë ato mes reperave.

Fero dhe S4MM shpesh kanë thumbur njeri-tjetrin me tekste,  thumbime të cilat S4MM nuk i kurseu as për të dashurën e Feros, Arbenitën.

Lidhur me këtë temë, reperi nga Tetova është pyetur nga Ronaldo Sharka për emisionin Summer T në Strugë.

 


Intervista e plotë:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com