Lajme

26 May 2017

Elinel/ Po shenjtërohen gjithmonë e më shumë debilat

Elinel, reperi nga Kosova që është përgjedhur nga shumë artistë të njohur për të bashkëpunuar, ka arritur që për një periudhë relativisht të shkurtër të lë shenjën e tij në tregun muzikor. Alban Skënderaj, 2Po2, Fjolla Morina, Butrint Imeri dhe sëfundmi Lindon dhe Besa Kokdhima në bashkëpunim me Elinel kanë sjellë këngë që janë kthyer në hite.
I ftuar në Sunset Boulevard me Antonetën, ai ka folur për këto bashkëpunime, për marrëdhënien me bashkëshorten si edhe për projektet e radhës. Këto edhe të tjera keni mundësi t’i ndiqni në videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com