Lajme

13 March 2017

Sunset Boulevard/ Buta: Unë një Hashish Thaçi

Reperi Buta, i ftuar në Sunset Boulevard ka treguar më shumë për projektet e radhës, përfshirë albumin që pritet të publikojë sëshpejti dhe videoklipet që do të realizojë për disa nga këngët.

Ndër të tjera ai ka folur edhe për problemet që ka pasur me ligjin por jo vetëm.

Cili është kuptimi i tatuazheve, kujt i ka bërë diss dhe cilin vlerëson më shumë në botën e hip hopit janë disa nga pyetjet e shumta për reperin e ri e të talentuar, përgjigjet e të cilave i gjeni në videon më poshtë.

Për kënaqësinë e dëgjuesve Buta edhe ka interpretuar live në fund të emisionit.

Mos e humbisni intervistën e plotë të reperit me moderatoren Antoneta Koçi.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com