Lajme

26 February 2017

Sunset Boulevard, e ftuar Eliona Pitarka

E ftuara e radhës në Sunset Boulevard ka qenë Eliona Pitarka. Në këtë intervistë të parë të saj ajo ka treguar për fillimin e karrierës në televizion, pasionin e saj të madhë për aktrim, vështirësitë që ka hasur, raportin me fansat dhe me portalet, komentimin e formave të saj fizike, të dashurin ideal etj. Në fund të emisionit ajo u sfidua nga Antoneta në lidhje me format fizike. Këto e të tjera i ndiqni në videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com