Sunset Boulevard

Emisioni Sunset Boulevard vjen çdo ditë të javës, nga e hëna në të premte në orën 16:05 deri në 18:00. Antoneta ju njeh me të rejat më të fundit nga bota e showbizit. Gjatë emisionit dëgjuesit kanë mundësi të përfshihen duke dërguar mesazh mendimin e tyre për temën e ditës dhe preferencën muzikore në numrin e telefonit 0693738884. Në një nga puntatat e javës Antoneta ka të ftuar një nga personazhet e showbizit shqiptar por jo vetëm. Përpos këngëve të preferuar të dëgjuesve, gjatë emisionit transmetohen edhe këngët më të fundit.

1 2 3 5
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com