Lajme

21 August 2018

Supermodelja e njohur e ‘Victoria’s Secrete”, Lily Aldridge në pritje të ëmbël

Supermodelja e njohur e Victoria’s Secret, Lily Aldridge, është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Një lajm i tillë është bërë i ditur nga vetë modelja në llogarinë e saj të Instagramit. Në foton e publikuar ajo shihet që është në javët e parë të shtatzënisë dhe duket vërtet bukur me barkun e rrumbullakosur. Ende nuk dihet me siguri gjinia e fëmijës por çifti duket mjaft i lumtur nga pritja e ëmbël.

🤗🤗🤗 SURPRISE🤗🤗🤗

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on


Lily dhe bashkëshorti i saj, Caleb Followill, janë prindër të një vajze 6-vjeçare Dixie Pearl Followill.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com