Lajme

19 October 2018

Supermodelja Karlie Kloss kurorëzon në martesë dashurinë e saj me Josh Kushner

Supermodelja e njohur, Karlie Kloss ka kurorëzuar dashurinë e saj me Josh Kushner në martesë. Vetëm tre muaj pasi shpalli fejesën, çifti kurorëzoi dashurinë në një ceremoni të vogël hebreje në Nju-Jork.

Ka qenë vetë Karlie, e cila ka konfirmuar lajmin përmes një postimi në Instagram, ku shfaqet e veshur me fustanin e bardhë të nuses dhe mban buqetën e lules në dorë teksa pozon e buzëqeshur. Ajo bashkëngjitur fotos shkruan:“10.18.2018 ”.

View this post on Instagram

10.18.2018 ❤️

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

Ka qenë një ceremoni e vogël me vetëm 80 të ftuar fillimisht.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com