Lajme

12 August 2017

Supermodja pozon krah pishinës pothuajse nudo

Ajo nuk heziton kurrë që të ekspozojë format e saj perfekte.

Dhe Emily Ratajkowski këtë herë ka pozuar topless në pishinë ndërsa shijon pushimet në Los Angeles. E veshur me bikini modelja dhe aktorja ka ruajtur modestinë duke mbuluar gjoksin e saj me duar ndërsa shijon rrezet e diellit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com