Lajme

09 August 2018

Suprizon këngëtarja e famshme! I lutet Rita Orës të dalin në një takim së bashku

Halsey dhe Rita Ora janë padyshim dy këngëtare të suksesshme të cilat e kanë pranuar hapur se janë biseksuale dhe madje se kanë pasur marrëdhënie intime me femra dhe këtë gjë e kanë treguar në tekset e këngëve të tyre.

Dinner for oneZO

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Ndërsa Rita është e lidhur prej disa kohësh me partnerin e saj Andrew Watt, Halsey është beqare pasi i dha fund historisë së saj të dashurisë me reperin G-Eazy.

Së fundmi Halsey duket se nuk i ka rezistuar dot fotos sensuale të Ritës ku shfaqej e veshur me një fustan me printe kafshësh.

“Dil me mua në një takim”, i shkruan këngëtarja, duke i lënë të habitur fansat.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com