Lajme

07 December 2017

Surprizon Mozzik, së shpejti jo një por tre projekte të reja muzikore

||
0 Comment
|

Rreth 4 muaj më parë, Mozzik, ka publikuar këngën e re të titullar “Xhelozia”. Por nëpërmjet një postimi, reperi ka zbuluar lajmin e gëzueshëm për të gjithë ndjekësit e tij në Instagram se nuk do të publikoj vetëm një por 3 projekte muzikore.

Këtë lajm, reperi e ka bërë publik përmes një mënyre tepër të veçantë, duke publikuar një mesazh të ardhur nga një fans, i cili e pyet Mozzik se kur të do të ketë një këngë të re nga ana e tij dhe përgjigjia ka qënë jo një por tre këngë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com