Lajme

13 September 2018

T.I. dhe Meek Mill publikojnë projektin e ri “Jefe”

T.I. dhe Meek MIll kanë bashkuar forcat për një projekt të përbashkët muzikor.

“The Grand Hustle” dhe “The DreamChaser” kanë publikuar klipin e xhiruar nga Nathan Smith.
Ata shfaqen në një festë në Meksikë.

“Jefe” është një prej këngëve të lançuara javë më parë nga T.I.

Së fundmi ai ka nënshkruar një marrëveshje me Epic Records dhe po bën gati albumin e 10-të të tij, “Dime Trap”.
Meek Mill vetëm kohë më parë u lirua nga burgu dhe u pajtua me superyllin, Drake.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com