Lajme

23 September 2016

T.I quan Don King “shpirti I shitur”

T.I quan Don King “shpirti I shitur”. Menaxheri i boksiereve me te famshem Don King, pasditen e djeshme mbeshteti Republikanin Trump, ne fushaten e tij te radhes. King e hodhi poshte fjalen “nigger”,qe eshte fjala me te cilen te bardhet pershkrujne te zinjte. Ne fjalimin e tij ai foli per nje bisede qe ai kishte bere dikur me Michael Jackson dhe kishin dale ne perfundimin se ata prap do ishin thjesht “zezake’, pavaresisht se cfare mund te arrinin ne jeten e tyre.Por ,nderkohe Trump dhe te tjeret ne panel u pane duke qeshur nderkohe qe ai perdori fjalen “nigger”. Ky gjest duket se e ka ofenduar shume reperin nga Atlanta ,T.I dhe u pergjigj me nje postim ne Instagram drejt King, duke e quajtur ate “shpirti i shitur”.

don_king   300x300

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com