Lajme

31 July 2018

Tani që vogëlushja e saj u bë dy muajshe, Emina Cunmulaj ka një dëshirë…

Emina Cunmulaj ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale foton e ëmbël të vogëlushes së saj. Mia Soraya ka festuar dy mujorin e lindjes dhe në foton e publikuar ajo shihet me një kordele rozë mbi kokë.

Mirëpo Emina ka një lutje në këtë 2-mujor të vogëlushes. Mia i ka sytë në ngjyrë blu dhe e ëma shpreson që mos të ndryshojnë.

“2 muajshe dhe akoma i ka sytë blu. Do doja shumë të qëndronin”, shkruan Emina krahas fotos së publikuar.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com