Lajme

22 June 2019

I propozon të dashurës, Taulant Xhaka bën super gafën!

Taulant Xhaka postoi një foto në Instagram teksa shihej duke i propozuar të dashurës, Arbnorës.

Mirëpo, në foton e publikuar nga Xhaka ka diçka që nuk shkon.

Xhaka e ka kthyer unazën nga vetja ndërkohë që unaza duhet kthyer nga personi që merr propozimin dhe jo nga propozuesi.

Gjithashtu edhe këmbën,  Xhaka e ka shtrirë shumë.(emocionet)

Ndërsa me Arbnorën duket gjithçka në rregull.

Gafat me siguri e bëjnë propozimin më interesant. MCN Radio i uron çiftit jetë të lumtur së bashku.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com