Lajme

20 February 2018

Tawny Jordan provokuese ne bikini për kopertinën e “Maxim” të Australisë

Ju nuk duhet të humbisni fotosesionin më të ri me bikini të Tawny Jordan-it për numrin e ri të revistës “Maxim” të Australisë.

Endrra e saj që në fillimet e karrierës si modele ka qënë të jetë pjesë e kopertinës së kësaj reviste. Tania ajo ka atë që ka ëndërruar për vite me rradhë një vend të rëndësishëm në “Maxim”.

Me një numër të madh ndjekësish në Instgram dhe me mundësi të ndryshme modelimi, Jordania është në rrugën për të realizuar planin pesëvjeçar që përfshin ngritjen e një biznesi, organizimin e një shfaqjeje televizive dhe krijimin e shtëpisë së saj të ëndrrave. Ajo është dhe në kërkim të “princit të kaltër”.

Me fotot e fundit të realizuara ajo ka tërhequr vëmendjen teksa evidenton format e saj trupore me poza vërtet provokuese.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com