Lajme

04 June 2017

Taylor Swift dhe Joe Alwyn nuk u shpëtojnë dot paparacëve

Marrëdhënia e tyre është në fillimin e saj por duket qartazi që ata janë shumë të interesuar për njëri tjetrin. Dyshja është fotografuar në Nashville, Tennessee këtë të shtunë, duke shijuar kafenë e mëngjesit në ballkonin e apartamentit të saj. 27 vjeçarja e talentuar dukej se po ia kalonte shumë mirë me të dashurin londinez e kjo duket nga fotot e shkrepura nga paparacët.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com