Lajme

04 September 2017

Taylor Swift në rolin e ri – ndihmëse e nuses

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtarja e famshme, Taylor Swift ka qenë pjesë e ceremonisë martesore të mikës së saj Abigail Anderson gjatë së shtunës.Interpretuesja e “Look what you made me do”, ka pasur rolin e ndihmëses dhe shoqërueses së nuses në këtë ceremoni.Kjo madje faktohet edhe me fotografi të cilat janë publikuar nga kjo ceremoni, ku Swift kishte të veshur një fustan rozë, dhe flokët kaçurrela i kishte të lëshuara, ashtu, shumë thjeshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com