Lajme

23 August 2017

Taylor Swift rikthehet në rrjete sociale me me një video të çuditshme…

|
By
|
0 Comment
|

Pasi u zhduk nga rrjetet sociale, Taylor Swift është rikthyer me një video misterioze.Videoja është rreth 10 sekonda e gjatë dhe përmban atë që duket të jetë një bisht i gjarpërinjve.Kjo është e gjitha që ajo ka postuar deri tani. Por, thuhet se albumi i gjashtë i Taylor është gati dhe do të publikohet së shpejti.
Fansat kanë komentuar në Twitter: “Çfarë po bën? Pse duhet të jetë një gjarpër?”.Si edhe komente të shumta të tjera që kanë pasur të bëjnë me zhdukjen e saj nga Instagrami.

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com