Lajme

12 January 2018

Taylor Swift rikthehet sonte me projektin e saj më të ri muzikor

||
0 Comment
|

Këngëtarja Taylor Swift e ka postuar në internet një pjesë të videoklipit të saj “End Game”, të cilën e realizoi në bashkëpunim me Ed Sheeran dhe Future.

Ekipi i GMA i kanë thënë shikuesve se imazhet e këtij projekti muzikor u xhiruan në Tokyo, Japoni, Miami, Florida dhe Londër, si dhe pritet të publikohet sonte.

Tonight at midnight eastern. #EndGameMusicVideo @future @teddysphotos

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com