Lajme

10 February 2019

Tayna paralajmëron këngën e re: Është hip hop, ka temë personale

Ajo ka një muaj që nuk ka sjellë asnjë këngë dhe duket se po vjen momenti i madh për adhuruesit e reperes.
Kënga që ajo do të publikojë sipas saj ka temë personale dhe do të lansohet më 13 ose 14 shkurt.

Në një pyetje nga fansat, Tayna zbuloi se projekti i saj i radhës është hip hop dhe ka temë pesonale.

Muzika po punohet nga producenti Cricket i cili po përkujdeset për anën muzikore të këngëtares.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com