Lajme

12 September 2017

Të dukesh seksi edhe duke ngrënë pica si… Bella Hadid

Bella Hadid di mirë si t’i trajtojë 14,7 milion fansat e saj me postimet që bën. Ditët e fundit ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit në instagram një foto gjatë një seti fotografik në rrugët e New York. Modelja, veshur me të brendshme të kuqe, make up ngjyrë bronz dhe flokët e kapura duket më seksi se kurrë. 20-vjeçarja ndërkohë shihet teksa shijon një copë pica. Pyetja që lind është se si arrin Bella të mbajë atë fizik të përkryer më këtë dietë?

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com