Lajme

06 April 2018

Të gjithë sytë tek Rita Ora…Elegancë dhe klas në paraqitjen e saj në “Le Petit Prince”

Vetëm një yll i modës si Rita Ora mund të tërheqë vëmendjen në çdo postim dhe dalje të saj publike. Rita ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve në 75-vjetorin e “Le Petit Prince” në New York.
Këngëtarja dhe aktorja u shfaq me një fustan të zi të Vera Wang kombinuar dhe me buzët e kuqe dhe dukej mahnitëse.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com