Lajme

09 July 2018

Të gjithë të shqetësuar për të ardhmen e tij por Cristiano Ronaldo shijon pushimet me Georgina Rodriguez në një vend shumë afër nesh

Fansat e Cristiano Ronaldos por jo vetëm janë në ankth për të ardhmen e yllit portugez por duket se diçka e tillë nuk e shqetëson aspak futbollistin pasi ylli i futbollit ka nisur pushimet në Greqi. Ai ka zgjedhur të relaksohet në Costa Navarino të Greqisë së bashku me familjen e tij.

Ka qënë e dashura Georgina Rodriguez, e cila ka publikuar një fotografi duke u puthur me Cristianon. Sipas mediave lokale, ai dhe familja e tij arritën me aeroplan privat në aeroportin më të afërt dhe pastaj u transferuan në hotel me helikopter. Rreth hotelit janë vendosur masa të jashtëzakonshme siguri për të garantuar privatësinë e tyre.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com