Lajme

30 August 2014

The PinkPrint e Nicki Minaj

||
0 Comment
|

wenn21644490Nicki ka lajmeruar se albumi i saj The PinkPrint del ne 28 nentor te vitit 2014.

Pas pjesemarrjes ne American Idol dhe nje debutimi ne filmin The other woman, Minaj po perpiqet te mbroje kuroren duke imituar sukseset si No.1 qe ka arritur me dy albumet e meparshme, Pink Friday dhe Pink friday: Roman Reloaded. Albumi mban nder vete dy hite qe tashme njihen si Pills N Potions qe klasifikohet ne vendin e 24 per Bilboard Hot 100 dhe Anaconda qe gjendet ne vendin e 2.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com