Lajme

26 September 2018

The Sun” zbulon çmimet e garderobës së Xherdan Shaqirit

||
0 Comment
|

Futbollisti shqiptar Xherdan Shaqairi është kthyer në personazhin e ditës për tabloidin “The Sun”. Gazeta angleze i ka dedikuar një shkrim të gjatë futbolistit, ku në qendër të tij ka veshjet dhe çmimet marramendëse të garderobës.

“Xherdan Shqairi është një fans i veshjeve dhe udhëtimeve luksoze. Stili i tij është unik dhe duket se është fans i ‘Louis Vuitton’ dhe ‘Tom Ford’,”- shkruan “The Sun”.

Nëpërmjet fotove të mëposhtme do të shihni të analizuara disa nga veshjet e garderobës së futbollistit të njohur, bashkangjitur dhe çmimet.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com