Lajme

13 April 2018

The Weeknd publikon videoklipin e “Call Out My Name” nga albumi “My Dear Melancholy”

Pak ditë pasi publikoi EP-in e tij me gjashtë këngë të reja, dolën edhe hitet e para.
“Call Out My Name” tërhoqi vëmendjen e publikut për tekstin dhe interpretimin e këngëtarit.

Ky është videoklipi i parë nga EP-i “My Dear Melancholy” i cili ka gjashtë këngë.

Artisti shfaqet mjaft artistik në këtë video i cili është realizuar në regji nga Grant Singer.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com