Lajme

03 April 2018

The Weeknd “rrëmben” zemrat e publikut me këngët e albumit “My Dear Melancholy”

The Weeknd është rikthyer fuqishëm me albumin e tij të ri. Më tepër se një rikthim është kthimi i tij pas në kohë. Ai shfaqet tipik në këngët e reja nga albumi i ri “My Dear Melancholy”
Në pothuajse të gjitha projektet e reja të publikuara komentet janë vërtet pozitive.

Një prej këngëve më të pëlqyera në ditët e para të publikimit ishte “Call Out My Name” që The Weeknd e solli me një videoklip tekstual. Me tekst rrëmbyes dhe performancë ku ai tregon kualitetet e tij vokale, The Weeknd sigurohet që ta bëj publikun për vete.

Këngë tjera të pëlqyera nga koleksioni i projekteve të reja janë dhe “Try Me”, “I Was Never There”, “Wasted Times” dhe “Hurt You”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com