Lajme

01 May 2017

The Weeknd surprizon fansat në koncert

|
By
|
0 Comment
|

The Weeknd ka ftuar në skenë Kendrick Lamar gjatë koncertit të tij mbrëmjen e të shtunës.Këngëtari 27-vjeçar doli në skenë gjatë turneut të The Weeknd “Legends of The Fall Tour” në The Forum në Inglewood, Californi.Kendrick iu bashkua The Weeknd në skenë ku ata performuan së bashku disa këngë para se ai të këndonte këngën e tij të re “HUMBLE”.Kjo ishte surprizë për publikun, pasi nuk ishte njoftuar më parë dalja dhe prezenca e tij në këtë koncert.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com