Lajme

23 September 2016

THE WEEKND SURPRIZON FANSAT

||
0 Comment
|

Kengetari i njohur per hitet e tij dhe per modelin e veçante te flokeve ka treguar se ne 25 nentor do te publikoje albumin e radhes. Por ajo çka i ka surprizuar me shume fansat eshte modeli i ri i flokeve. Ai ka vendosur ti preje ato. Artisti ka marre kete vendim pasi donte nje ndryshim tek vetja, ndryshim qe reflekton dhe frymen ndryshe te albumit te ri qe do te publikoje. Ne kete album ai ka dhe nje kenge me dyshen e talentuar te DUFT PUNK.

14359118_1755734154667666_3728670587205344960_n

the_weeknd

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com