Lajme

22 July 2018

Tjetër bashkëpunim për Bes Kallakun, sjell këngën e re me Gent Fatalin

Padyshim kjo është vera e Bes Kallakut. Pas bashkëpunimit me Ermal Fejzullahun, Irkenc Hykën, ai ka publikuar një tjetër bashkëpuni. “Na vjen dita” titullohet kënga e re e sjellë së bashku me Gent Fatalin.


Projekti është prodhim i producentit Mixey, i cili ka bërë muzikën e kësaj kënge. Për ta shkruar tekstin janë kujdesur Gent Fatali, Bes Kallaku dhe Mixey ndërsa videoklipi muzikor është xhiruar nga MaxProduction.

.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com