Lajme

07 September 2017

Tom Ford prezanton koleksionin e fundit Pranverë/Verë 2018

Koleksioni i fundit i Tom Ford, prezantuar në javën njujorkeze të modës, ka mbledhur emra të njohur si Kim Kardashian, Cindy Crawford, Chaka Khan apo Doutzen Krouse.

Supermodele të famshme të së shkuarës e së tashmes treguan sesa i madh ishte interesi për “show” pranverë-verë të stilistit të shumëvlerësuar.

Koleksioni i Ford çeli javën njujorkeze të modës të mërkurën ne “Park Avenue Armory”, dhe është i pari i prezantuar prej tij që nga rikthimi në SHBA pas 6 viteve të kaluara në Londër.
Pasarelën e Ford e zbukuruan disa prej modeleve më të kërkuara të momentit, Gigi Hadid, Kendall Jenner dhe Joan Smalls.
Disa prej veshjeve të këtij koleksioni keni mundësi t’i shikoni në fotot më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com