Lajme

15 August 2018

Travis Scott feston suksesin e “Astroworld” duke dhuruar $100,000 për fansat

Nëse je fans i Travis Scott mund të kesh qënë me fat sot. Reperi festoi për albumit e tij te ri duke dhënë para nëpërmjet një aplikacioni online.
“Astroworld” projekti më i fundit i Travis të cilin fansat e kanë pritur prej 2 vitesh, po qëndron ne majë të klasifikimeve.
“E di që është e vështire për fëmijët kështu qe vendosa të shkarkoj llogarinë time bankare për ju miq. Do të dhuroj $100,000 të çdo fans i cili do të më bëjë tag me lyrics nga kenga Astro” shkruan Travis në një postim në Twitter.
Dhe më e bukura është se Scott e ka mbajtur fjalën.
Pasi ata filluan të komentonin nga fjalët e kenges “Asrtoworld” dolën fotot e para ku tregonin se fansat morën $50.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com