Lajme

10 July 2018

Trejsi Sejdini mahnitëse në sesionin e ri fotografik

Trejsi Sejdini është fituesja e kurorës së “Miss Universe Albania 2018”, ku edhe do të përfaqësojë vendin tonë në kompeticionin e bukurisë në Amerikë. Bukuroshja nga Elbasani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit për bukurinë që e karakterizon dhe për linjat e saj perfekte trupore.

Ajo dallohet për energjinë e saj dhe pasionin për modelingun. Së fundmi, Trejsi ka realizuar një fotosesion të ri fotografik në Greqi ku duket mahnitëse dhe tejet sensuale. Në fotot e realizuara nga Jurgen Pisha, Trejsi padyshim ka shkëlqyer dhe bukuria e saj do t’ju lërë pa fjalë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com