Lajme

11 May 2018

Tristan bllokon Kim Kardashian në rrjetet sociale

Në një intervistë me Kelly dhe Ryan, Kim Kardashian pranoi se komentet e saj për Tristian, nuk i kanë pëlqyer shumë këtij të fundit. E në lidhje me Tristan ajo shprehet se:“Mirë pra, herën e fundit që iu përgjigja në ekran pyetjeve që mu bënë për të, u bllokova nga dikush në rrjetet sociale. Jo, nga Khloe.”

Me përgjigjen e saj ajo lë të kuptohet se ka qënë Tristan ai i cili e ka bllokuar në rrjetet sociale. Por Kim tha se gjithmonë përkrah vendimet e motrës së saj. Disa javë më parë, kur video e tradhëtisë u bë publike Kim dhe Tristian fshinë njëri-tjetrin nga rrjetet sociale. Por mesa duket, Tristian i ka bërë bllok Kim, pas daljes së saj në emision “The Ellen Show”, ku tha se i vinte shumë keq për të motrën.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com