Lajme

14 June 2017

Truproja i prek të pasmet Kim Kardashian

|
By
|
0 Comment
|

Dihet që Kim Kardashian mori famë për të pasmet e saj dhe duket se truproja i saj i mbrojti më së miri kur ajo doli nga samiti i Forbes në Nju Jork. 36-vjeçarja po hynte në godinë kur roja i saj i hapi derën dhe e preku nga pas, afër të pasmeve dhe kjo gjë nuk u shpëtoi gazetarëve të pranishëm.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com