Lajme

04 June 2018

Tuna duket në superformë në imazhin e publikuar

Ajo e ka treguar gjithmonë se përveç se është një këngëtare e sukseshme dhe mama e përkushtuar, gjen gjithmonë kohë për veten dhe palestren. Tuna ka habitur ndjekësit e saj me foton e postuar në Instastory ku duket se po bën pompa dhe duket në superformë.

Edhe pse ajo ka kaluar vetëm një vit nga lindja e djalit tani nuk ka asnjë shenjë në trupin e saj prej mamaje. Këngëtarja duket super e tonifikuar dhe me linja perfekte trupore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com