Lajme

06 May 2017

Tuna poston foton e parë të djalit

|
By
|
0 Comment
|

Tuna dhe Patrisi e pagëzuan djalin me emrin Tian dhe u shprehën shumë entuziastë për të bërit prindër për herë të parë.Ditët e para pas lindjes, Tuna nuk ishte shumë aktive ndërsa këto ditë është aktivizuar shumë në rrjetet sociale.Dje publikoi të dhënat e foshnjës, ndërsa sot Tuna ka publikuar një foto të ëmbël në të cilën shihen këmbët e Tianit të vogël.

Hey there ?

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com