Lajme

25 April 2017

“Tupac” nuk beson që Tupac të jetë vërtetë i gjallë

|
By
|
0 Comment
|

Aktori Demetrius Shipp Jr. është i kualifikuar për të luajtur rolin e Tupac Shakur dhe famën që do të pasojë, pas daljes së biopikut “All Eyez On Me”.Demetrius Shipp Jr u ​​ul për një intervistë me Los Angeles Times ku shpjegoi se ai është krahasuar me Tupac që kur ishte në shkollë të mesme.

Një nga skenat më sfiduese për Shipin ishte rikrijimi i vrasjes së Tupac, që ndodhi në Stripin e Las Vegas më 7 shtator 1996.

“Isha si, ‘Dude, sa kënde të ndryshme do ta xhirojmë?’ Sepse ishte një gjë emocionale më shumë se çdo gjë,” shpjegoi Shipp.

Për fansat e Tupac, Demetrius Shipp Jr. është ndoshta gjëja më e afërt që do të arrijnë të shohin përsëri reperin gjallë, edhe pse ka shumë teori të komplotit që lundrojnë duke sugjeruar se reperi është fshehur diku në planet.

Shikimet e Tupac kanë ndodhur në të gjithë botën, nga Las Vegas në New Orleans, në Kubë.

Por Shipp nuk është besimtar. Njeriu që po e sjell Tupac në jetë këtë verë nuk është i bindur se 2Pac është i gjallë.

“Një njeri si ai kurrë nuk do të jetë në gjendje të heshtë për gjithë këtë kohë”, tha Demetrius Shipp Jr.

“All Eyez On Me” do të nxirret më 16 qershor, në atë ditë që do të ishte ditëlindja e 46-të e Tupac.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com