Lajme

10 May 2017

Tyga dhe Blac Chyna drejt një rikthimi?

|
By
|
0 Comment
|

Që kur Tyga dhe Blac Chyna u bënë Kardashians, është e vështirë të thuash se çfarë është e vërtetë dhe çka është e rreme. Tani që Kylie është ndarë nga Tyga për të filluar diçka me Travis Scott dhe Chyna është ndarë nga Rob Kardashian, ka pasur zëra se Tyga & Chyna kanë konsideruar rikthimin.Tyga dhe Blac Chyna ndodh të jenë në Vegas dhe Miami në të njëjtën kohë dhe sipas Miami.com, të dy ishin miqësor në LIV.
Sipas një të brendshmi,Tyga ishte parë në piknik në natën e së dielës në LIV, ku ish e dashura e tij Blac Chyna gjithashtu ndodhnej pikërisht mbi kabinën e DJ në një platformë qielli. Ata nuk ishin së bashku, por në një moment Tyga po shihte në qiell dhe palët buzëqeshen si për të përshendetur njëri-tjetrin.
Ata mbase nuk kanë asnjë lidhje me njëri-tjetrin veç fëmijës që i lidh bashkë,por për Tyga-n nuk do ishte keq ta bënte një ribashkim thjesht për të fituar ca para duke ditur problemet e vazhdueshme financiare të tij.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com