Lajme

23 December 2014

Tyga kerkon kujdestarine djalit

||
0 Comment
|

Pas divorcit shume te perfolur mes Tygas dhe Blac Chyna, duket se djali I tyre King Cairo kalon me shume kohe me mamane e tij. Tyga ka shprehur se esht I pakenaqur me sjelljet e Blac Chyna, prandaj ka kerkuar kujdestari kryesore per djalin e tyre. Vendimi mbi kete ceshtje pritet te dale sa me shpejt.
600_1419270691_10881968_733470596760840_1481644630_n_21

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com