Lajme

06 September 2017

Tyga paralajmëron albumin me këngë R&B?

Të hënën qarkulluan online video të reperit Tyga i cili këndonte disa këngë R&B të viteve ’90, përfshirë Donell Jones’ “Where I Wanna Be” dhe Usher “Nice & Slow.”
Kjo video dukej sa serioze aq edhe jo, përshkak të qëndrimit të Tyga. Për pasojë shumë persona menduan se bëhej fjalë për një shaka të 27 vjeçarit. Por ky i fundit dy orë më vonë postoi në Twitter diçka që i bëri fansat edhe më të paqartë. Të gjithë kanë filluar të mendojnë që kjo është mënyra e Tyga-s për të anunçuar ardhjen e publikimit të albumit të radhës. Nëse kjo është e vërtetë, ky album do të jetë një album ku Tyga jo vetëm do të rrepoj por edhe do të këndojë. Gjithsesi deri më tani e vetmja gjë e sigurt rreth tij është turi që do të bëjë bashkë me Chief Keef, RJ, dhe Honey Cocaine.

#PressPlay: #Tyga showing off his vocals ? #Roommates, how did he do? (Swipe)

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com