Lajme

07 July 2017

Tyga sapo na vërtetoi se paratë nuk janë aspak problem për të

|
By
|
0 Comment
|

Pasi është përfolur kaq shumë se po kalon një krizë financiare Tyga sapo na ka vërtetuar se nuk ka asnjë problem me paratë.Ai duket se i pëlqen shumë diamantet dhe këtë herë ka blerë një varëse të re me diamantë, sipas “TMZ”.Reperi 27-vjeçar ka blerë një zinxhir me diamantë 60 karatsh, i cili është i punuar i gjithi më dorë. Sipas “TMZ” ky zinxhir ka kapur vlerën e 188.000 dollarëve.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com