Lajme

24 September 2018

U komentua se ka bërë buzët, Robert Berisha i bën “diss” Noizyt me foton e fëmijërisë

Robert Berisha njihet si një ndër meshkujt më të pashëm të estradës, ku numëron disa projekte të suksesshme muzikore. Ai kujdeset shumë për veten dhe në mediat rozë patur spekulime që ka bërë ndërhyrje në buzë.
Artisti ka ironizuar Noizy-n në lidhje me hamendësimet në mediat rozë për ndërhyrjet në buzë. Gjatë një interviste në emisionin “Intervista VIP” në Tema TV, Roberti ka treguar një foto të fëmijërisë, për të treguar se nuk ka kryer ndërhyrje. “Kam një foto kur kam qenë 12 vjeç. T’i themi edhe Noizyt të gjejë një foto kur ka qenë aq. Për Robert Berishën nuk ka pasur botoks atëherë, është nëna natyrë”, tha ai.


Për të tepër ndiqni intervistën e plotë:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com