Lajme

20 June 2019

U përfol se ka tradhëtuar ish bashkëshortin, Dajana Shabani çon në gjyq gazetarët

||
0 Comment
|

Moderatorja e njohur Dajana Shabani deklaroi pak kohë më parë se i dha fund martesës nga cila ka edhe një vajzë.

Së fundmi, një media online shkruan se Dajana ka tradhëtuar ish-bashkëshortin dhe se është lidhur me një boksier.

Pasi Dajana Shabani ka lexuar titujt e lajmeve, ka reaguar në Instagram-in e saj duke thënë se nga sot e në vazhdim do të merret avokatja e saj

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com