Lajme

12 March 2018

U përfol se u ndanë por me këtë postim të fundit Blero hodhi poshtë çdo dyshim

U përfol se Blero dhe Afrona Dika i dhanë fund lidhejs së tyre disavjeçare. Mirëpo këto duket se mbeten vetëm thashetheme dhe asgjë më shumë.
Ka qënë vetë Blero i cili ka hedhur poshtë çdo spekulim të mundshëm p♪7rmes një fotoje të postuar në rrjetin social Instagram. Këngëtari ka postuar një fotografi ku shihet me të dashurën e tij, teksa ka shkruar: E bukura dhe bisha.

Beauty and the Beast

Un post condiviso da bleromuharremi (@bleromuharremi) in data:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com