Lajme

09 June 2018

U përfolën se janë në prag divorci por David dhe Victoria Beckham e kanë një përgjigje….

Mediat britanike habitën me lajmin se çifti David dhe Victoria Beckham janë në prag të ndarjes dhe se kanë nisur procedurat për divorc. Mirëpo lajmi nuk u prit mirë nga çifti, të cilët vendosën të reagojnë menjëherë. Ishte zëdhënësi i tyre, i cili dha një deklaratë për mediat britanike: “Është e gjitha e pavërtetë e turpshme dhe për të qeshur”.

Por edhe Victoria nuk qëndroi duarkryq pëndroi duarkryq përballë këtyre spekulimeve. Ajo përmes profilit të saj në “Instagram”, i dërgoi një mesazh dedikimi bashkëshortit të saj. Ajo shfaqej në foto së bashku me vogëlushen e saj Harper, ku shkruan: “Ne të duam dhe na mungon David Beckham”.

Morning cuddles x So much love 🙏🏻 We love and miss u @davidbeckham 💕💕💕💕

Un post condiviso da Victoria Beckham (@victoriabeckham) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com