Lajme

31 July 2018

U pyet nga paparaci cili do ishte projekti i tij i rradhës! Përgjigjja e Justin Bieber nuk pritej….

Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin padyshim që do martohen shumë shpejt.  Një fakt të tillë Justin e ka aprovuar sërish. Teksa po komunikonte me paparacin, Justin u pyet se cili do të jetë projekti i rradhës pasi publikoi bashkëpunimin me  DJ Khaled, me titull “No Brainer.”

 

Përgjigjja e Justin habiti edhe vetë paparacin.  “Çfarë është e rradhës? Të martohem!”, u shpreh këngëtari kanadez.

Mesa duket, dasma do të realizohet më shpejt nga se e mendojmë. Një ditë më parë, Justin dhe Hailey u panë të vizitonin një pastor, teksa Hailey mbante një bllok shënimesh në dorë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com