Lajme

16 October 2018

Unikkatil dhe Ledri Vula bëhen pjesë e filmit amerikan dedikuar shqiptarëve

Një produksion i ri amerikan me në qendër shqiptarët pritet të dalë shumë shpejt. Filmi me përmasa ndërkombëtare do të flasë për jetën e shqiptarëve në Amerikë dhe do të mbajë titullin “Albanian Gnagster”.

Regjisori amerikan Methew A.Brown dhe aktori John Rezaj të ftuar në emisionin “SevenBizz” kanë folur rreth filmit dhe kanë zbuluar ndër të tjera se reperi shqiptar, që prej vitesh jeton në Amerikë, Unikkatil ka kontribuar me shtatë këngë për produksionin e filmit.
Gjithashtu reperi Ledri Vula do të dëgjohet në sfondin e filmit që pritet të shikohet në të gjitha kinematë botërore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com