Lajme

09 February 2018

Upss… ja VIP-at që patën probleme me veshjen dhe treguan më shumë seç donin

Incidente me veshjet i kanë ndodhur shumë VIP-ave, por një pjesë e tyre kanë qenë më të pafat pasi u kanë ndodhur në praninë e paparacëve. Por për fatin e tyre të mirë këta personazhe janë profesionistë dhe kanë ditur të reagojnë në mënyrën më të mirë gjatë këtyre situatave. Më poshtë janë disa prej fotove të artisteve më të njohura si Selena Gomez, Taylor Swift, Paris Hilton, Kim Kardashian, Bella Hadid etj. në momente aspak të këndshme për to.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com