Lajme

06 February 2018

Urimi i veçantë i Morena Tarakut për Kylie Jenner

Modelja Kylie Jenner solli në jetë vajzën e saj dhe ka marrë urime nga miqtë dhe fansat e saj. Një urim special ishte dhe ai bukuroshes shqiptare Morena Taraku.

Modelja nëpërmjet rrjetit social Instastory ka uruar Kylie për lindjen e vajzës.

“Ajo është një nënë tani, Urime zemër”, ka shkruar Morena bashkëngjitur fotos ku Kylie shfaqet me barkun e rrumbullakosur, e po ashtu edhe e ka etiketuar emrin e saj. Kjo zgjon dyshime se ato mund të njihen personalisht.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com